Jagiellońska 50 lok. 3, 10-274 Olsztyn

O Nas

    Sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości to nie zwykła transakcja - to akcja specjalna wymagająca zaangażowania fachowców posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. To również potrzeba co do pewności bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji, sprawdzenia nieruchomości pod względem technicznym i prawnym. Nasza firma, powstała po to, by służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem w sprawach tak ważnych, jak sprzedaż lub kupno wymarzonego mieszkania, domu czy działki. Obszar naszej działalności zawodowej obejmuje zarówno miasto Olsztyn, jak i teren całego województwa warmińsko – mazurskiego. Chcąc jak najlepiej zaprezentować nasze oferty zawsze możecie Państwo na nas liczyć przy prezentacji nieruchomości
    ● Domy - sprzedaż i wynajem
    ● Mieszkania - sprzedaż i wynajem
    ● Lokale i obiekty komercyjne - sprzedaż i wynajem
    ● Grunty i gospodarstwa rolne - sprzedaż

    Każdy Klient otrzymuje indywidualnego opiekuna zleconej transakcji, który zadba o jej prawidłowy, rzetelny i sprawny przebieg. Nasi agenci są w stałym kontakcie ze swoim Klientem, raportują o kolejnych podejmowanych działaniach i konsultują się z nim na każdym etapie inwestycji, aż po jej oczekiwany finał. Stosujemy odpowiednie mechanizmy i narzędzia promocyjne zwiększające szybkość sprzedaży. Współpracujemy z największymi serwisami nieruchomości w Polsce, docieramy do tysięcy klientów zainteresowanych poszukiwaniem nieruchomości. Z nami bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze sprzedasz, kupisz bądź wynajmiesz interesujący Cię lokal, działkę czy dom.

    Nie ma dla nas transakcji zbyt małych lub zbyt dużych, nie boimy się również trudnych spraw. Zajmujemy się nieruchomościami z dowolnym problemem prawnym. W każdą akcję angażujemy się z równym zapałem i każdą wykonujemy z równą starannością. Nasi agenci posiadają szeroką wiedzę branżową, jednak w razie konieczności konsultujemy się ze specjalistami z innych dziedzin.

    Współpracujemy z profesjonalnym zespołem doradców kredytowych cieszących się dużym doświadczeniem w branży finansowej zdobywanej przez lata pracy w bankach i na samodzielnych stanowiskach. Każdy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów może uzyskać informacje na temat produktów hipotecznych, gotówkowych, a także produktów dla przedsiębiorstw. Współpracujący z nami specjaliści swobodnie poruszają się w ofertach ok. 20 banków. Po przyjacielsku doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.

    W razie potrzeby nasi klienci mogą uzyskać pomoc w zakresie ubezpieczenia nieruchomości, sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej i usług geodezyjnych. Obszar naszej działalności obejmuje zarówno teren miasta Olsztyna, okolic, a także obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Na życzenie klienta podejmujemy również czynności w innych miejscach w kraju. Czynności zawodowe wykonywane są pod nadzorem pośrednika w obrocie nieruchomościami z licencją nr: 10108. Biuro nieruchomości posiada Obowiązkowe Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej potwierdzone polisą nr: PWO 00001622. Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy 4Kąty Jarosław Iwanowski, ul. Jagiellońska 50, lok. 3; 10-274 Olsztyn tel. kom. 500 071 496, 780 108 400, www.4katy.olsztyn.pl e-mail: biuro@4katy.olsztyn.pl
 


Wybierz kategorię nieruchomości